P1010063.JPG

O nás_

 

Súčasne s vývojom bicyklov pracujeme aj na iných projektoch, ktoré sa spájajú s kovom a inováciami. Od návrhu geometrií a odpruženia bicyklov, cez realizáciu prototypov a experimentov, až po unikátne projekty ako napríklad prvý 3D tlačený ebike na svete.  

Niektoré projekty pripravujeme aj do sériovej výroby. Mimo iného sme aj neštandardné zámočníctvo a zaoberáme sa aj výrobou z ocele a nerezu, aj pre náročných zákazníkov.

Kinazo E1

Prvý, nadčasový, jedinečný. Aj takto by sa dal popísať projekt Kinazo E1 - prvý 3D tlačený enduro ebike na svete, na ktorom sme spolupracovali v rámci geometrie, pruženia, a prototypingu. 

Viac informácií: www.kinazo.com

Projekty_

Bikedoo

Projekt Bikedoo je jedinečný svojou konštrukciou, ktorú sme prepracovali a nakoniec vyrobili.

Hype bike

K projektu mladých nádejných Košičanov sme boli prizvaní, aby sme vyriešili kompletnú nosnú konštrukciu, odpruženie a pohon. Projekt slúži ako pojazdná reklama kde je na LCD obrazovkách premietaná reklama.

Bikeshare

V spolupráci s dizajnérom Slavomírom Ozaníkom sme vypracovali návrh na projekt bikesharingu vrátane aplikácií na požičiavanie bicyklov.

Nabíjacie stanice

Boli sme oslovení na vytvorenie prvej nabíjacej stanice na Slovensku,  konkrétne na Kráľovej studni. Ďalšia putovala na Donovaly - Dami Sport.

Trofeje Okolo Slovenska

Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou rôznych druhov trofejí. Sme hrdí na to, že môžme tvoriť a vyrábať aj trofeje na prestížnu súťaž Okolo Slovenska.

Trofeje Bikefest

Na najočakávanejší sviatok všetkých bikerov na Slovensku sme dodávateľom trofejí v podobe písmena R a korún King of the hill.

Antiloop

1. Profesionálny trenažér jazdy na zadnom kolese.

2. Odolná konštrukcia, dlhotrvácna povrchová úprava.

3. Vynikajúci doplnok do bikeparku, k pumptracku.

4. Vhodné pre všetky typy horských bicyklov.

 
 
 
 
 
 
 

Máte záujem

o spoluprácu ?

U nás v Devonic bikes sme otvorení každému novému projektu.

Kontakt_

Devonic s.r.o.

Zvolenská Cesta 23

974 05 Banská Bystrica

Servis | Predaj:

+421  48 222 0 126 | servis@devonic.sk | predaj@devonic.sk

Vývoj | Výroba | Technická podpora:

+421 903 503 264  I  info@devonic.sk

  • Facebook
  • Instagram